123 ülkeye ihracat yapan ve kozmetik sektöründe ihracat şampiyonu olan Tanalize kozmetik, ürünlerini “FARMASİ” markası adı altında Dünyada 350 milyon kişiye ulaştırıyor. Cilt bakımından, Makyaj ürünlerine, El ayak bakımından, Islak mendile, Temizlik ürünlerinden, Diş Macununa kadar 2000 den fazla ürünleri ile Dünyada 350 milyon kişiye ulaşmaktadır. Doğallığı ile ön plana çıkan Farmasi Ürünleri her yaş grubuna hitap ediyor.

Sizlere en hassas ciltlerde bile güvenle kullanabileceğiniz tüm ürünleri Farmasi garantisi ile sunuyoruz. Farmasi kozmetikte helal ürün belgesi ile tüm bayanlara katkısız kimyasalsız ürünler üretiyor. Sizde Farmasi üyelik formunu doldurarak helal makyaj akımına ayak uydurun.

Farmasi ürünleri; Paraben içermez, Triclosan içermez, etil alkol bulunmaz, alerji riski yoktur, yapay renklendirici içermez, hayvansal madde içermez, nikel testi yapılır, dermotolojik olarak test edilir, hayvanlar üzerinde test edilmez ve Farmasi laboratuvarlarında üretilir.

Farmasi ürünlerini %30 indirimli alabilir yada %30 karla satışını yapabilirsiniz. Ek iş ve ek gelir imkanı sunan Farmasi’nin bol kazançlı dünyasına katılmak için Farmasi Üyelik formunu doldurarak kaydınızı olun.

SIFIR RİSK ve SIFIR SERMAYE ile Farmasi Temsilcisi Olun.