BB mat ruj özel olarak geliştirilmiş formülü ile dudaklarınızı kurutmadan yumuşacık matlığın konforunu yaşatır.Sürüldüğü anda dudak çizgilerinin görünümünü düzgünleştirerek kusursuz etki verir.Zengin içeriğindeki yaşlanma karşıtı özelliği ile ince kırışıklıkların oluşmasını engellemeye yardımcı olur.Güneş koruma faktörü ile güneşin zararlı etkilerine karşı korur.

Farmasi’nin BB yani ‘beauty balm’ serisi içerisinde bulunan, aynı seriye ait BB mat rujlar ile de öne çıkıyor!
Dudaklarını pürüzsüz ve yumuşacık göstermek isteyenlerin favorisi olan BB mat rujlar dudak çizgilerin görünümünü azaltır. Dudağı daha pürüzsüz canlı sağlıklı gösterir. Dudak rengini tamamen kapatan opaklığı ile Farmasi BB mat rujlar kalıcılık sevenlerin de favorisi.

Yapısı mat olmasına karşın sürümü kremsi ve kolaydır. Dudakta yağ gibi akar. Kısa sürede sabitlenir. Matlaşarak uzun süre kalıcılık sağlar.

Kalıcı olmasının yanı sıra dudağı kurutmaz, dudak çizgilerin, ön plana çıkartmaz. Aksine dudağın formunu, yapısını daha pürüzsüz ve dolgun gösterir. Yumuşak bir matlığa sahiptir.

6 farklı tonu bulunmaktadır. Temel tonları içeren Farmasi BB mat ruj serisinde hem doğal, nude, dudak rengine yakın tonları, hem gül kurusu tonlarını hem coral yani şeftali tonlarını, hem de pembe kırmızı ve bordo tonlarını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Ürün Kodu: 1303563

Online Başvuru Formu

Ad/Soyad (gerekli)

E-posta (gerekli)

İl/İlçe

Cep No

İlgilendiğiniz